Header set Access-Control-Allow-Origin “*”
لوگو زرد آکادمی فشن

کلاس آنلاین مد و پوشاک؛ مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها

کلاس آنلاین مد و پوشاک به عنوان مرجع

کلاس آنلاین مد و پوشاک 

مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها

اگر طراح مد مشتاقی هستید یا می‌ خواهید حرفه تان را در دنیای مد پیش ببرید، به یادگیری طراحی مد به صورت آنلاین فکر کنید تا مهارت ‌ها و ترفندهای مفید این حرفه را به راحتی در خانه بیاموزید. بسیاری از مدارس مد معتبر در حال حاضر آموزش از راه دور را نه تنها برای طراحی مد آنلاین، بلکه برای بازاریابی مد، خرید و تجارت و همچنین مدیریت برند ارائه می دهند.

کلاس آنلاین مد و پوشاک تغییر دهنده روند یادگیری سنتی است. همان طور که در گذشته، باید شخصاً در مدرسه مد ثبت نام میکردید. در مقابل، گذراندن دوره ‌مد آنلاین، یادگیری را بسیار شخصی ‌تر و راحت تر می ‌کند. در این مقاله به بررسی کلاس آنلاین مد و پوشاک به عنوان مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها می پردازیم.

 در کلاس آنلاین مد و پوشاک با سرعت خود یاد بگیرید

تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارید، می توانید یادگیری را بر اساس برنامه زمانی خودتان تنظیم کنید. با گذراندن دوره آنلاین طراحی مد، نیازی به شرکت در کلاس ها در زمان های تعیین شده ندارید، به خصوص اگر فیلم های ضبط شده کلاس در دسترس باشد. این انعطاف‌ پذیری که توسط مدارس مد آنلاین ارائه می ‌شود، به‌ ویژه برای کسانی که شغل تمام وقت دارند و نمی ‌توانند به برنامه کلاس ثابت متعهد شوند، فرصت بزرگی است.

مسئولیت یادگیری مطالب را بر عهده بگیرید

یادگیری طراحی مد در کلاس آنلاین مد و پوشاک می تواند نتایج بهتری به همراه داشته باشد زیرا مجبور به یادگیری با سرعت ثابت با بقیه کلاس نخواهید بود. با این حال، با آزادی یادگیری با سرعت خودتان، نیاز اساسی به کنترل یادگیری ایجاد می شود. برنامه بازنگری سازماندهی یا ایجاد کنید که بتوانید واقع بینانه به آن پایبند باشید.

اگر موضوعاتی وجود دارد که می ‌خواهید بیشتر بررسی کنید، برای ویدیوها و مطالب پیشنهادی بیشتر وقت بگذارید. اگر موضوعاتی وجود دارد که می ‌خواهید فعلاً از آن ها صرفنظر کنید، می ‌توانید بعداً دوباره به آن ها مراجعه کنید. این ویژگی های یادگیری آنلاین می تواند منجر به تجربه یادگیری شخصی تر شود.

 

از تجربه یادگیری ترکیبی لذت ببرید

از تجربه یادگیری ترکیبی لذت ببرید

اکثر مدارس مد آنلاین موضوعات غیر عملی مانند تجارت و خرید، بازاریابی یا یادگیری کسب و کار آنلاین را پوشش می دهند و در عین حال موضوعات عملی مانند تکنیک های ساخت و ساز و الگوهای تولید را برای کلاس درس رزرو می کنند. یادگیری طراحی مد به صورت آنلاین با بهره مندی از یادگیری ترکیبی می تواند مزیتی را در مقایسه با آموزش حضوری صرف ایجاد کند.

برخی از مدارس مد آنلاین نیز پخش زنده را برای نشان دادن تکنیک ‌های طراحی یا عناصر عملی طراحی مد ارائه می ‌دهند که این امکان را فراهم می آورد که سؤالات تان را بپرسید و ایده‌ها را به صورت زنده به اشتراک بگذارید.

صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد

یکی دیگر از مزایای اصلی مطالعه آنلاین طراحی مد، صرفه جویی در زمان و هزینه است زیرا رفت و آمد طولانی به مدرسه برای دانشجویان وحشتناک است. به جای صرف یک ساعت برای رفتن به مدرسه مد و بازگشت، یا گذراندن ساعت ‌ها در ترافیک از آسایش و حریم خصوصی خانه، بینش‌ های دست اولی در مورد عملکرد کسب و کار مد کسب کنید.

یادگیری طراحی مد به صورت آنلاین موانع جغرافیایی را می شکند و این امکان را می دهد که تخصص موسسات مد پیشرو را بدون توجه به تغییرات آب و هوا، شرایط ترافیکی یا تاخیرهای حمل و نقل کسب کنید.

 

در کنار دانش آموزان محلی و بین المللی بیاموزید

دنیای مد از دیدگاه ها و ایده های مختلف طراحی الهام گرفته شده است. توانایی تعامل و همکاری با شبکه گسترده‌ تری از دانشجویان داخلی و بین‌المللی در حین یادگیری طراحی مد به صورت آنلاین، تجربه یادگیری را با کشف و به کارگیری ایده‌ ها و روش ‌های جدید افزایش می‌ دهد.

اکثر مدارس مد آنلاین همچنین انجمن‌ های گفتگو ایجاد می ‌کنند که سؤالات، همکاری و ایده ‌پردازی را در بین دانش‌آموزان تشویق می ‌کنند. حتی ممکن است بحث‌ های گروهی کوچک یا پروژه‌ های گروهی وجود داشته باشد که امکان می ‌دهد به صورت مجازی با همکلاسی‌ ها “رو در رو” بحث کنید.

برنامه‌های کاربردی مانند دراپ باکس، زوم و اسکایپ اجازه می ‌دهد تا چت کنید و صفحه‌ های رایانه را به اشتراک بگذارید. این کار ایجاد حس اجتماعی آنلاین را آسان ‌تر می ‌کند. با این حال، اگر تماس انسانی را دوست دارید و محیط سالن سخنرانی ساختار یافته را ترجیح می دهید، احتمالاً دوره مد سنتی بیشتر مورد پسند تان خواهد بود.

جامعه مجازی بسازید

در صنعت مد، نه تنها این که چقدر خوب می‌ توانید طراحی کنید مهم است بلکه این مطلب که چه کسی را می‌شناسید بسیار حائز اهمیت است.
دردوره آنلاین طراحی مد با همکلاسی هایتان، این فرصت را خواهید داشت که نه تنها با طراحان مد، بلکه با استایلیست ها، عکاسان، خریداران، خیاطان، طراحان جواهرات، طراحان صنعتی، مشاوران تصویر، الگوسازان، آرایشگران و مدل ها ارتباط برقرار کنید. این جامعه مجازی جدید که اکنون بخشی از آن هستید، برای ارجاع شغل و همچنین فرصت‌ های همکاری جدید مفید خواهد بود.

 

ارتباط شخصی با مربیان برتر در سراسر جهان

ارتباط شخصی با مربیان برتر در سراسر جهان

با ثبت نام آنلاین در دوره مد، از دسترسی بیشتر به اساتید و مدرسان برتر از سراسر جهان بهره مند خواهید شد. این به این دلیل است که اکثر دوره ‌های آنلاین راه‌ های کمکی مؤثر و ساختارهای پشتیبانی برای دانش‌آموزان فراهم می ‌کنند.

مدرسان به نوبه خود انتظار دارند که سؤالات از طریق ایمیل یا از طریق تابلوهای بحث مطرح شود که امکان می دهد تا در مورد سؤالات و ایده هایتان بازخورد به موقع دریافت کنید. چنین بازخورد سریع و مستمر در طول فرآیند یادگیری برای به دست آوردن درک مفاهیم پیچیده و تکنیک های طراحی مفید خواهد بود.

 

موضوعاتی را که درک کردن آن ها دشوار است، بررسی کنید

در محیط کلاسی سنتی، مدرس نظریه یا تکنیک خاص را توضیح می ‌دهد و دانش ‌آموزان تا آن جا که می ‌توانند در آن بازه زمانی کوتاه مطالب را جذب می‌ کنند. مانند هر بخش از اطلاعات جدید، برخی از دانش آموزان ممکن است به زمان بیشتری برای درک مفهوم نیاز داشته باشند.

دانش‌آموزان استثنایی که مهارت بیشتری دارند و می‌ توانند سریع‌ تر تکنیک‌های مد را درک کنند، بسیار اندک هستند. با توجه به ماهیت یادگیری مد، اغلب، زمان می‌تواند محدودیت ایجاد کند و در نتیجه مربی نتواند دانش‌آموزانی را که نیاز به توجه بیشتری دارند راهنمایی کند.

این جاست که یادگیری آنلاین ممکن است بتواند برای دانش‌آموزانی که نیاز به بازبینی مطالب آموزش داده شده دارند، سود بیشتری داشته باشد. در واقع، هر دانش‌ آموزی که می‌ خواهد مفهوم خاصی را برای تعمیق درک یا تجدید دانش ببیند، از یادگیری آنلاین بهره می ‌برد. از آن جایی که یادگیری آنلاین با فراوانی منابع یادگیری جامع انجام می ‌شود، دانش ‌آموزان می‌ توانند در صورت لزوم، درس ‌های ویدیویی را دوباره پخش کنند، به عقب برگردانند و تکرار کنند.

به عنوان مثال، دانش آموزی که زیر و بم دوخت را یاد می گیرد، می تواند هر چند بار که بخواهد، مطالب درس را اصلاح کرده و دوباره پخش کند. فرد مبتدی در مد که قادر به درک تکنیک خاصی نیست، اکنون می تواند بارها و بارها نحوه انجام آن را توسط مربی تماشا و مرور کند. گویی مربی دائماً در کنار دانش آموزی است که توانایی یادگیری مجدد و مرور آن چه را که حتی سال ها قبل آموزش داده شده است، دارد.

 

مزایای یادگیری با سرعت خودتان

مزایای یادگیری با سرعت خودتان

قبل از عصر اینترنت، یادگیری کلاسی سنتی در زمان و مکان ثابت انجام می شد. البته، کتاب ‌ها قبل از این که اولین کامپیوتر را داشته باشیم، اختراع شده ‌اند و دانش ‌آموزان می ‌توانند دانش شان را از طریق متن نوشته شده یا اطلاعات مناسب گسترش دهند.

با این حال، هنوز هم محدودیت ‌هایی در مورد یادگیری با کلمات یا دستورالعمل ‌ها وجود دارد. نیازی به گفتن نیست که اطلاعات روی کاغذ ممکن است همیشه ماهیت موضوع مورد نظر را منتقل نکند، به خصوص اگر موضوع مورد نظر شامل مهارت یا مفاهیم فنی باشد که نیاز به نمایش دارد. ناگزیر، باید مربی آگاه و شایسته وجود داشته باشد تا مفاهیم عملی را به نمایش بگذارد و مثال بزند.

نیاز به مربی طبیعتاً منجر به محدودیت ‌های اضافی می ‌شود که نحوه انتقال دانش را تعیین می ‌کند، یعنی زمان و مکان ثابت. این بدان معنی است که دانش آموزی که به دنبال یادگیری موضوع خاصی است باید برنامه اش را برای زمان و مکان مشخصی برنامه ریزی کند.

معرفی دوره های مد آنلاین این معیارها را حذف کرده است که به زبان آموز اجازه می دهد با سرعت خودش مطالعه کند. بدون محدودیت زمانی و مکانی، دانش آموزی که آن قدر شلوغ است که نمی تواند در برنامه کلاس های معمولی شرکت کند، اکنون می تواند با سرعت خودش یاد بگیرد. بدین گونه گذراندن موفقیت آمیز دوره مد آنلاین در دسترس تر، دست یافتنی تر و انعطاف پذیرتر شده است.

 

آماده شدن برای دوره آنلاین طراحی مد

آماده شدن برای دوره آنلاین طراحی مد

یادگیری اصول صنعت مد برای اکثر افراد تجربه جدید هیجان انگیزی خواهد بود. برخی از کلاس های مد شامل موضوعاتی همه جانبه و حسی هستند که نیاز به لمس مواد مختلف و مقایسه بافت ها و رنگ ها دارند.

از این رو مدرسه مد آنلاین خوب، مطالب دوره را از طریق پست ارسال می کند، بنابراین فقط مبتنی بر اینترنت نیست. با این وجود، کلاس های مدی نیز وجود دارند که بیشتر به موضوعات نظری مانند منبع یابی استراتژیک و مدیریت فروش یا هزینه یابی پوشاک تمایل دارند.

اگر نمی توانید بافت ها و مواد را در کلاس به طور مکرر لمس و احساس کنید، از آن به عنوان فرصتی برای شروع مجموعه خودتان از نمونه های پارچه و الگو استفاده کنید. برای شروع ایجاد مجموعه ، به پارچه فروشی محلی برای یافتن مواد بروید تا درک کنید جنس ابریشم یا پشم چگونه است. ایده هایتان را به صورت آنلاین ارسال کنید و سوالات را در کلاس بپرسید.

در مورد مزایا و معایب پارچه های مختلف و این که چه نوع جنسی ممکن است برای طرح ها بهترین عملکرد را داشته باشد، اطلاعات بیشتری کسب کنید. در حالی که یادگیری در کلاس درس مزایای خود را دارد، گذراندن دوره آنلاین مد به این معنی نیست که مزایای فضاهای آموزشی سنتی را از دست خواهید داد. با در نظر گرفتن اهداف یادگیری تعیین کنید چگونه از تجربه یادگیری واقعی، محرک و الهام بخش بهره مند شوید.

 

 

کاری از تیم رسانه

آکادمی فشن سجاد تقی زاده
صنعت فشن؛ راهنمای کامل برای ورود و شروع کار در زمینه طراحی مد و استایل
صنعت فشن؛ راهنمای کامل برای ورود و شروع کار در زمینه طراحی مد و استایل
آموزش مد و پوشاک؛ راهی نوین برای اشتغال و خلاقیت
آموزش مد و پوشاک؛ راهی نوین برای اشتغال و خلاقیت
آکادمی مد و فشن؛ پلی به سوی کارآفرینی در صنعت مد
آکادمی مد و فشن؛ پلی به سوی کارآفرینی در صنعت مد
کلاس آنلاین مد و پوشاک؛ مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها
کلاس آنلاین مد و پوشاک؛ مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها
دوره آنلاین فشن تبدیل به طراح لباس خلاق و موفق
دوره آنلاین فشن تبدیل به طراح لباس خلاق و موفق
مد لباس پاییزه؛ جدیدترین روندها برای امسال
مد لباس پاییزه؛ جدیدترین روندها برای امسال
مد پایدار؛ بررسی روند، اهمیت و راهکارها
مد پایدار؛ بررسی روند، اهمیت و راهکارها
فشن و رسانه ‌های اجتماعی؛ تأثیر در صنعت و استفاده بهینه از آن
فشن و رسانه ‌های اجتماعی؛ تأثیر در صنعت و استفاده بهینه از آن
 طراحی مد و رنگ؛ راهنمای انتخاب مناسب‌ ترین رنگ‌ ها و الگو ها
 طراحی مد و رنگ؛ راهنمای انتخاب مناسب‌ ترین رنگ‌ ها و الگو ها
previous arrow
next arrow
صنعت فشن؛ راهنمای کامل برای ورود و شروع کار در زمینه طراحی مد و استایل
صنعت فشن؛ راهنمای کامل برای ورود و شروع کار در زمینه طراحی مد و استایل
آموزش مد و پوشاک؛ راهی نوین برای اشتغال و خلاقیت
آموزش مد و پوشاک؛ راهی نوین برای اشتغال و خلاقیت
آکادمی مد و فشن؛ پلی به سوی کارآفرینی در صنعت مد
آکادمی مد و فشن؛ پلی به سوی کارآفرینی در صنعت مد
کلاس آنلاین مد و پوشاک؛ مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها
کلاس آنلاین مد و پوشاک؛ مرجعی برای یادگیری به روز ترین تکنیک ‌ها
دوره آنلاین فشن تبدیل به طراح لباس خلاق و موفق
دوره آنلاین فشن تبدیل به طراح لباس خلاق و موفق
مد لباس پاییزه؛ جدیدترین روندها برای امسال
مد لباس پاییزه؛ جدیدترین روندها برای امسال
مد پایدار؛ بررسی روند، اهمیت و راهکارها
مد پایدار؛ بررسی روند، اهمیت و راهکارها
فشن و رسانه ‌های اجتماعی؛ تأثیر در صنعت و استفاده بهینه از آن
فشن و رسانه ‌های اجتماعی؛ تأثیر در صنعت و استفاده بهینه از آن
 طراحی مد و رنگ؛ راهنمای انتخاب مناسب‌ ترین رنگ‌ ها و الگو ها
 طراحی مد و رنگ؛ راهنمای انتخاب مناسب‌ ترین رنگ‌ ها و الگو ها
previous arrow
next arrow
Shadow