Header set Access-Control-Allow-Origin “*”
لوگو زرد آکادمی فشن


من سجاد تقی زاده مدیر برند پوشاک تی کو هستم.


پوشاک شغل پدری من هست و به همین خاطر  از کودکی در جریان زیر و بم بازار پوشاک، از تولید تا عرضه، بوده ام. از سال ۹۲  به طور جدی تری کارم را ادامه دادم و مدیریت کل مجموعه را به عهده گرفتم.

از اسفند 98 تصمیم به ایجاد آکادمی فشن کرده م، تا پلی برای انتقال تجربه های چند نسل به نسل امروز، اما با رویکردی بسیار تکنولوژیک و به روز باشم.

با آموزش های من همراه باشید.

بر آنیم تاآکادمی فشن باشیم

درباره آکادمی 


در آکادمی فشن سجاد تقی زاده، هدف ما از جنبه‌های مختلفی از تولید تا فروش است. ما شما را در ابتدای مسیر تجاری خود همراهی می‌کنیم و با راهنمایی‌های ما، می‌توانید تجربه‌ی فوق‌العاده ایجاد کنید.

با ارائه روش‌ها و راهکارهای مبتنی بر داده، شما می‌توانید تصمیمات هوشمندانه‌تری درباره طراحی، تولید و بازاریابی پوشاک خود بگیرید. ما به شما آموزش‌های عملی و قدم به قدم را ارائه می‌دهیم تا به عنوان یک کارآفرین مدرن، درخشش و موفقیت خود را بتوانید به اوج برسانید.

درباره آکادمی فشن سجاد تقی زاده می توان گفت که یک جامعه است که همه افراد با همدیگر همکاری می‌کنند و آموزه های خود را به اشتراک می‌گذارند. این جا فرصتی است تا با همکاران حرفه‌ای، ایده‌های تان را بررسی کنید، از تجارب آن ها بهره‌برداری کنید و بهره برداری مالی کنید. ما باور داریم که در قالب این جامعه، همه می‌توانند با همدیگر رشد کنند و به موفقیت برسند.

اگر شما نیز به دنبال یک تغییر واقعی در کسب و کار فشن خود هستید و یا در صدد راه اندازی آن هستید و می‌خواهید در برخورداری از آموزش‌های عملی و مشاوره‌ی حرفه‌ای از آکادمی فشن سجاد تقی زاده برخوردار شوید، همین حالا به ما بپیوندید.

آموزش‌های ما تنها محدود به دروس تئوری نیستند. ما از بهترین و تازه ترین مباحث صنعت فشن در ایران برای تان پرده بر می داریم. با فنون جدید، استفاده از تکنولوژی‌های نوین در طراحی و تولید، بازاریابی هوشمند و استراتژی‌های فروش برتر ما آشنا شوید. ما به شما ابزارها و راهکارهای عملی ارائه می‌دهیم تا بتوانید تجربه‌های بی‌نظیری را در صنعت پوشاک تجربه کنید.

در آکادمی فشن سجاد تقی زاده، شما را به سمت خلق و خواسته‌های خود هدایت می‌کنیم. ما از ابتدای مسیر تا به رسیدن به برند قدرتمندی که همیشه به دنبال آن بوده‌اید، در کنار شما خواهیم بود.

پس به ما بپیوندید و تجربه‌ای بی‌نظیر از آکادمی فشن سجاد تقی زاده را دریافت کنید. همین حالا روی دکمه‌ی ثبت نام کلیک کنید و به دنیای مدرن و خلاقیت ما بپیوندید. منتظر حضور شما هستیم!