Header set Access-Control-Allow-Origin “*”
لوگو زرد آکادمی فشن
بنر-کشیده-دوره-2-1024x303
بر آنیم تاآکادمی فشن باشیم
عکس صفحه نخست


من سجاد تقی زاده مدیر برند پوشاک تی کو هستم.


پوشاک شغل پدری من هست و به همین خاطر  از کودکی در جریان زیر و بم بازار پوشاک، از تولید تا عرضه، بوده ام. از سال ۹۲  به طور جدی تری کارم را ادامه دادم و مدیریت کل مجموعه را به عهده گرفتم.

از اسفند 98 تصمیم به ایجاد آکادمی فشن کرده م، تا پلی برای انتقال تجربه های چند نسل به نسل امروز، اما با رویکردی بسیار تکنولوژیک و به روز باشم.

با آموزش های من همراه باشید.

آکادمی فشن سجاد تقی زاده

دوره ی پیج پوشاک پولساز

در دوره ی پیج پوشاک پولساز، اصول کاربردی فعالیت های سودمند در ضمینه  پوشاک و فشن در شبکه های اجتماعی را می آموزید.

با چندین مثال واقعی از فعالان عرصه ی پوشاک آشنا می شوید، و انواع روش های تولید محتوا، مدیریت آن ها، نحوه تعامل با مشتری، برنامه های رشد کاری و غیره را می آموزید. 

 دوره فروش چند برابری

در دوره استثنایی فروش چند برابری شما با هفت اصل اساسی و کاربردی برای فروش پیشتر محصولات فشن خود آشنا می شوید که با بکار گیری آن ها ظرف مدتی کم به نتیجه های عالی در فروش محصولات خود دست خواهید یافت.
در  دوره فروش چند برابری به مطالبی چون: هفت مرحله فروش،
 چی برای چی،  پرزنت، شفاف سازی،  یکی دیگه، Closing، سپاسگذاری می پردازیم.

این دوره در یازده درس در قالب یازده فایل ویدیویی برای شما عزیزان تهیه کرده است و هم اکنون امکان بهره گیری از آموزش های آن را دارید.

طراحی بیزنس پلن با سجاد تقی زاده

به شما می آموزیم که چطور خط تولید را آنالیز کنید. نقاط ضعف و قوت آن را تشخیص دهید. این که چه نوع اطلاعاتی ارزشمند است و نیازمند تحقیق.

به شما می آموزیم که چطور فروش تولیدات را به نهایت راندمان برسانید. مزایا و معایب عمده فروشی و خرده فروشی و تطبیق آن با کسب و کار مورد نظر شما را می آموزیم. 

در آموزش های راه اندازی خط تولید پوشاک، بخش ویژه ای با عنوان تبلیغات موثر برای شما در نظر گرفته ایم تا در آن شما را با انواع تبلیغات موثر، روش های نوین تبلیغات آشنا کنیم.

جدیدترین مقاله ها و مطالب مد و فشن

در آکادمی فشن سجاد تقی زاده، بر آنیم تا علاوه بر آموزش های ارائه شده که همگام با واقعیات بازار مد و پوشاک است، دریچه ای به مطالب منتشر شده در دنیای امروز فشن برای شما عزیزان باز کنیم.