Header set Access-Control-Allow-Origin “*”
لوگو زرد آکادمی فشن
دوره فروش چند برابری؛ اصل اول؛ یخ مشتری

003 – اصل اول؛ یخ مشتری:  طبق اصولی که به شما ارائه می دهیم، پرزنت در فروش هفت مرحله دارد که اگر آن ها به طور کامل رعایت کنیم، فروش چند برابری خواهیم داشت. مرحله اول، یخ مشتری نام دارد و در هر جایی از دنیا که صاحب کسب و کاری باشید، باید آن را اجرا کنید.

 به محض ورود، آمدن یا پیام دادن و تماس گرفتن مشتری، سریع فروش را شروع نکنید. نخواهید سریع بفروشید. اول حال و اهوال با مشتری. تا به اصطلاح یخ مشتری آب شود و به قول معروف حالش میزون بشود.
هرچه معامله بزرگ تر باشه، باید بیشتر وقت بگذارید. آن هایی که عمده فروش هستید و جینی می فروشید، شما باید وقت بیشتری برای آب کردن یخ مشتری بگذارید.

توی فروش حضوری و تلفنی و یا لایو، اوکی. اما توی فروش اینترنتی چطور؟ وقتی که مشتری پیامش را از قبل داده است.

در این مواقع یک ویس با این مضمون برای مشتری خودتون بفرستید: سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامتی باشید، مرسی که ما رو انتخاب کرده اید. امیدواریم خدمات خوبی به شما بدهیم و رضایت شما را مثل سایر مشتری هامون جلب کنیم. کاری که انتخاب کرده اید این ویژگی یا ویژگی ها رو داره و باعث این مزیت ها برای شما می شه. و قیمتش ان تومان است.

در بخش ویژگی به مثل زیر توجه کنید:

این کار ما جنس پارچه اش دورس پنبه لاکرا هست و مزینت آن مثلا پنبه بودن باعث می شود کمتر عرق کنید و لاکرا که همون کش هست باعث می شود عمر کار بیشتر شود.

توجه کنید در این بخش، گفتن و اشاره به کلمه “لاکرا” در بخش ویژگی و ترجمه اش در بخش مزیت ها، نشان دهنده متخصص بودن شما است. این که جنس را می شناسید و در کار خود متخصص هستید.

 چرا؟

چون که مشتری شما احساس ارزشمند بودن کند. پس ویس خودتان رو با انرژی و با ارزش گذاشتن برای مشتری خود برایش بفرستید. تا مشتری شما حس خوب از شما بگیرد و با شما رفیق بشود.